Preču atgriešana:
Biopapa apmaina vai atgriež preces, iepriekš vienojoties par atgriešanas noteikumiem.
Ja piegādātā pārtikas prece ir bojāta vai neatbilstošas kvalitātes un jūs vēlaties to atgriezt, apmainīt vai ja nav piegādātas visas pasūtītās preces, lūdzu, atgrieziet tās Biopapai ne vēlāk kā 72 stundas pēc piegādes. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]. Lūdzu, noteikti pievienojiet bojātā produkta fotoattēlu.

Mēs esam atbildīgi par savu produktu kvalitāti, un naudu par atgrieztajām precēm pārskaitīsim uz bankas kontu, no kura jūs maksājāt par pirkumu, 3 līdz 5 darba dienu laikā no atgriešanas dienas.

Tālāk norādītie produkti nav apmaināmi un par tiem netiks atgriezta nauda:
– iesaiņotas preces, kas pēc piegādes ir izpakotas;
– preces, kas nav piemērotas atgriešanai veselības vai higiēnas apsvērumu dēļ.

Precēm, kas tiek atgrieztas vai apmainītas, jābūt labā stāvoklī, tās nedrīkst būt zaudējušas savu tirdzniecībai derīgo izskatu (noņemtas un neskartas etiķetes, noplēsta aizsargplēve u. c.), nedrīkst būt zaudējušas savas lietošanas īpašības un nedrīkst būt lietotas. Ja preces ir bojātas vai nepareizi iepakotas, mums ir tiesības preces nepieņemt, neaizstāt tās un neatmaksāt naudu, ko pircējs samaksājis par precēm.

Jūs varat iesniegt pieprasījumu/sūdzību par mūsu interneta veikalā iegādātu preci vai pakalpojumu, rakstot e-pastu uz [email protected], zvanot pa tālruni (8 5) 262 67 51, apmeklējot tīmekļa vietni www.vvtat.lt vai aizpildot pieprasījuma veidlapu EGS platformā.

Pinigų grąžinimo garantija