“Biopapa” misija

Izveidojām “biopapa.lv”, lai piedāvātu plašu, veselīgu un dabai draudzīgu produktu klāstu cilvēkiem, kuriem rūp veselīgs uzturs, tīra vide un daba bez liekā iepakojuma un atkritumiem.
Mēs mācamies un vēlamies dalīties savās zināšanās par ilgtspējīgu dzīvesveidu, veselīgu pārtiku un veidot līdzīgi domājošo kopienu, kuras pamatā ir labas sadarbības principi.
Mūsu pirmais projekts bija “Žaliuomenė” veikals – kafejnīca Lietuvā. Tā ir pirmā sertificētā bioloģiskā kafejnīca – veikals – kopiena Lietuvā, kas izveidota pēc ilgtspējīga dzīvesveida principa. Mēs uzsākām savu biznesu, lai veicinātu tīrāku, veselīgāku un apzinātāku dzīvesveidu.*
Lai samazinātu vides piesārņojumu ar nebūtisku un neekoloģisku iepakojumu, veikalā iegādātās preces, tiek iepakotas papīra maisiņos.
Šeit jūs atradīsiet dažādus bioloģiskus un termiski neapstrādātus produktus bez iepakojuma. Neapstrādāti un vegāniski sieri, uzkodas, dzērieni un dabai draudzīgi sadzīves produkti.
Esam apņēmušies 30% no gūtās peļņas novirzīt fondam “Sengirė Foundation”, kas rūpējas par Lietuvas mežu saglabāšanu – www.sengiresfondas.lt – tāpēc, iegādājoties mūsu piedāvātās preces, jūs arī sniedzat ieguldījumu Lietuvas mežu aizsardzībā.
Vēlamies dibināt draudzīgas biznesa attiecības ar valsts institūcijām un biznesa pārstāvjiem, lai varētu efektīvi izplatīt mums visiem kopīgo un aktuālo ilgtspējas ideju.
Zaļos ekomarķējuma sertifikātus varat apskatīt Ecoko lapā.

*Mēs veicinām tīrāku, veselīgāku un apzinātāku patēriņu un dzīvi. Tīrāku – jo cenšamies izvairīties no liekā iepakojuma, un nepieciešamības gadījumā lietojam ekoloģisku iepakojumu; veselīgāku – jo pārdodam ekoloģiski tīri audzētu un ražotu produkciju; apzinātāku – jo pirms rīkojamies, padomājam par savas darbības sekām uz dabu un mūsu visu nākotni.

“Biopapa” komanda